.

.

New
CUMART Заден Прозорец Louvers Шофершајбната Сонцето Сенка Покрие Lambo Стил Мат Црна Компатибилен со Ford Mustang 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014

CUMART Заден Прозорец Louvers Шофершајбната Сонцето Сенка Покрие Lambo Стил Мат Црна Компатибилен со Ford Mustang 2005

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Одговара за Модели】Cumart Мат Црна Заден Прозорец Louvers Покрие Совршено ќе Одговара за 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Ford Mustang.Добиете овој модерен и кул прозорец louvers за вашиот Ford Mustang. 【Лесна Инсталација】Cumart Прозорец Louver е едноставно инсталација без дупчење или сечење е потребно. 【Супериорен Квалитет Материјал】Високо квалитетна ABS,ABS е исклучително силен материјал познат по својата светлина-тежина, чувствувате трајност и отпорност. 【Уникатен Дизајн】 Овој прозорец louver е или се во совршена комбинација со вашиот автомобил или значително да ја зголеми својата дух.Класичен мат црна обложени заврши, додавајќи ретро стил и агресивен изглед на вашиот mustang.Плус, на louver исто така ги штити задните шофершајбната, се зголемува приватност и да ги минимизира внатрешни работи температура.Големина : Одговара за 2005-2014.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди