.

.

New
ESUPPORT 100Pcs Жолта 1/4 Бакар Прстен Изолирани Терминал Конектори 10-12 Ga Crimp Жица Електричен Кабел за Полнење Брз Splice M6

ESUPPORT 100Pcs Жолта 1/4 Бакар Прстен Изолирани Терминал Конектори 10-12 Ga Crimp Жица Електричен Кабел за Полнење Брз

DEN 191.76

Тековен
Во продавницата

Ова е со висок квалитет Бакар изолирани crimp терминали, Не се Евтини Месинг.Тип : M6 1/4" дупка. 12-10 AWG, Жица опсег : 4-6mm2. Може да биде идеален да се користи во морските и автомобилот апликации.Ја спречува жица од shorting надвор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди