.

.

New
Andover PowerFAST Флексибилни Лепило Водат Лента, 1 x 5 yd, Црна, 48 Ролни/Случај

Andover PowerFAST Флексибилни Лепило Водат Лента, 1 x 5 yd, Црна, 48 Ролни/Случај

DEN 382.80

Тековен
Во продавницата

Нема да апсорбираат вода.Тенки и удобни - нема големо.Го задржува еластичноста да обезбеди долготрајна поддршка.Го задржува еластичноста да обезбеди долготрајна поддршка.Различни бои и големини.Силна, флексибилни лепило водат лента направени од синтетички материјал.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди