.

.

New
CWKJTOP Пумпа Бариера Торба, 4 Пакет 17.7x 17.7 Езерце Пумпа Филтер Кеса, Голема Пумпа Мрежа Торба Црна Медиуми Торба за Езерцето Биолошки Филтри езерцето & Подводните Отвор

CWKJTOP Пумпа Бариера Торба, 4 Пакет 17.7x 17.7 Езерце Пумпа Филтер Кеса, Голема Пумпа Мрежа Торба Црна Медиуми Торба за

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

★【НАЈЛОН МАТЕРИЈАЛ】Нашите бариера торба е направен на тројно-stitched задебелување најлон материјал, торба е издржлив, еднократно, долго трае, ја штити пумпа од оштетување на органски материи кои предизвикуваат носат и солза. ★【ЗДРАВ МРЕЖА】1.8 mm ултра парична казна мрежа спречи остатоци од добивање на пумпа за штета, минимизирање на штетата да пумпа од остатоци.Здрав мрежа е дизајниран да биде и солза и ги отпорни. ★【ПОПУЛАРНИ ГОЛЕМИНА】бариера торба големина е 17.7 инчен * 17.7 инчен, широко компатибилен се вклопат за повеќето големина и форма пумпи или отворен базен филтер. ★【ПОГОДНО DRAWSTRING】мрежа торба дизајнирана со лесен drawstring им овозможува на пумпата, за да остане обезбедување во торба, надградени пролет клип направи да се прилагоди слободно.Само стави пумпа во торба, затегнете на drawstring и торба ќе работи добро. ★【ШИРОКО се КОРИСТИ】Нашите пумпа филтер вреќа е погоден за повеќето пумпи кои се сместени во езерцето, резервоар, резервоар и други прилики.Дали сакате да остане вашиот пумпа чисти подолго и да ја направат полесно чистење?Нашите бариера перница може да ја спречи оштетување на остатоци од добивање во вашиот пумпа, минимизирање на пумпа за одржување.Карактеристики : ✿ Анти-кинење, бариера, торба е направен од индустриски одделение задебелување најлон материјал, флексибилен, лесен пумпа мрежа торба овозможува да работат и со пумпа. ✿ Анти-затнување, пумпа филтер кеса 1.8 mm здрав мрежа е со големина да биде и солза и ги отпорни. ✿ Оваа мрежа торба има прилагодливи drawstring со пролетта клип, погодно drawstring за обезбедување пумпа во торба и надградена пролет клип направи да се прилагоди слободно. ✿ Големина : 17.7 инчен x 17.7 инчен, мрежа торба е погоден за повеќето пумпи чија големина е во 17.7 inchs. ✿ Нашите бариера торба е широко се користи, и со тоа ја штити пумпа од лисја, трева, коса, инсекти, борови иглички и други остатоци.Ве молиме Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека големина за да се вклопи во вашиот пумпа пред купување.Ве молиме чисти пумпа бариера торба редовно како што е потребно.Пакетот вклучува : 4* Пумпа Бариера Кеси Пумпа не се вклучени.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди