.

.

New
AISCS Дете ПРЕД Потфат 8 PS Работи за Чевли

AISCS Дете ПРЕД Потфат 8 PS Работи за Чевли

DEN 871.92

Тековен
Во продавницата

Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Издржливи вештачки мрежа горен дел со триење отпорни облоги.Ланче затворање за безбедна одговара.Ткаенина linings задржи нозете ладно и суво.Отстранлив ЕВА sockliner contoured на обликот на нога.Rearfoot ГЕЛ амортизирање систем им помага на апсорбира шок за неспокојот транзиција.На ГЕЛ-ВЛОЖУВАЊЕ 8 Пред Училиштето работи чевли е дизајниран за вашиот малку што да се носат во голема отворено.Овој модел е надграден со повеќе сместени forefoot одговара, додека намалување на бројот на облоги околу forefoot без да се жртвува издржливост.И на крај, outsole е многу издржливи, со влечење моделот кој е ре-конструиран со стратешки поставени lu Grade Училиште под петицата.Овие надградби направи нов ГЕЛ-ВЛОЖУВАЊЕ 8 Пред Училиштето чевли одличен придружник за вашиот малку еден е отворено авантури.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди