.

.

New
Abertina Деца Лесни Дише Работи Патики Лесна Прошетка Спорт Секојдневен Чевли за Момчиња и Девојчиња

Abertina Деца Лесни Дише Работи Патики Лесна Прошетка Спорт Секојдневен Чевли за Момчиња и Девојчиња

DEN 1005.60

Тековен
Во продавницата

Етилен Винил Ацетат единствена.Ве молиме изберете ја вашата големина според опис на производот.Горниот : Ткаенина,Outsole : светло ЕВА,Insole : мека мемориска пена.Удобно и дише ткаенини погодни за цела сезона.Лесни, меки и удобни дизајн, лесно да одиме.Пети капа анти-судир дизајн, заштита на нозете болат од тврд предмет.Погоден : најдобар избор за училиште се носат,надворешна прошетка,спорт,се искачи,перформанси,и фестивали.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди