.

.

New
Нова Рамнотежа Унисекс-Дете 860 V9 Работи За Чевли

Нова Рамнотежа Унисекс-Дете 860 V9 Работи За Чевли

DEN 1227.60

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.ABZORB midsole пена, помага во апсорбирање на поттикнувани влијанија за премиум утеха и поддршка.Гумени outsole.Синтетички/mesh горниот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди