.

.

New
Saucony Кохезија 14 ЧИПКА до Пети Работи Чевли, Сива/Citron, 4 Широк НИ Унисекс Big_Kid

Saucony Кохезија 14 ЧИПКА до Пети Работи Чевли, Сива/Citron, 4 Широк НИ Унисекс Big_Kid

DEN 575.76

Тековен
Во продавницата

Увезени.Гумен ѓон.Поддршка кожа и решетката горниот дел за breathability и издржливост.Традиционалната чипка затворање за безбедна одговара.Поставата што го минимизира ризикот Рециклирани МИЛЕНИЧЕ linings.Tri-flex rubberized гкл за контрола.Не-означување гумени outsole за издржливост.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди