.

.

New
10 Прстен Светлина со 63 Продолжи Tripod Стојат, Fotopro LED Кругот на Светла со Phone Држач за Live Stream/Шминка/YouTube Видео/TikTok, Компатибилни со Сите Телефони

10 Прстен Светлина со 63 Продолжи Tripod Стојат, Fotopro LED Кругот на Светла со Phone Држач за Live Stream/Шминка/YouTube

DEN 1060.80

Тековен
Во продавницата

【Selfie Прстен Светлина】10 прстен светлина усвои нова технологија, да се емитуваат повеќе мека светлина со 3 бои, осветлување на владата : Топла Светлина (3000 K), Неутрални Бела (4500 K), Дневна Светлина (6000 K), и 10 нивоа на осветленост.Selfie прстен Светлина создава пријатна и избалансиран осветлување и дава на лицето пријатен ефект. 【Погодна За Различни Прилики】Selfie прстен светлина, може да се прилагоди за 180 степени.Совршен LED Прстен Светлина за различни сценарија како што се во живо стриминг : шминка, во живо на шоуто, selfie, You Tube видеа, студио осветлување, портрет фотографија итн. 【Се прошири Стабилна Tripod Стојат】Ringlight Tripod Застане се направени од издржлив алуминиум.Максимален капацитет 2 KG.LED Selfie Прстен Светлината е многу стабилна и лесно да се соберат.Погоден за долго време се користи.Тоа е постабилна отколку традиционалните застане. 【Универзален Телефон Носителот】Прстен светлина за IPhone со Телефонот носителот со 360 степени на вредноста на функцијата лесно да ја ротирате телефонот носителот на било идеален агол.Приложените all-inclusive клип е компатибилен со повеќето паметни телефони меѓу 2.2 во (5.6 cm) и 3.38 во (8.6 cm). 【USB Напојување】 Прстен Светлина со USB погон, не батеријата е потребно.Нашите 5 V USB напојување со кабел е компатибилен со USB полначи, лаптоп, КОМПЈУТЕР, моќ банка, AC адаптер, и др.Далечинскиот shutter ви овозможува да го контролирате вашиот телефон со 10m. (за Android и i OS).Fotopro 10in Прстен Светлина со Tripod Застане.Прстен Светлина со 3 режими на боја и 10 светлината нивоа.совршен за создавање живеат видеа со паметен телефон за Facebook, facetime, You Tube, snapchat, твитер итн.Работи како Камера Tripod. 1/4" нишка конекции компатибилен со камери најдобро за снимање на видео, камера за снимање фотографија.Работи како Selfie Стап.Selfie прстен светлина со далечински shutter компатибилен со Телефоните со i OS и Android систем.Bluetooth со еден допир, може да ротирате агол на гледање, и донесе различен selfie искуство.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди