.

.

New
Висок Притисок Хром Рачен Туш Главата

Висок Притисок Хром Рачен Туш Главата

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ВИСОК ПРИТИСОК ТУШ ГЛАВАТА - Компактен, Моќен, Супериорен дожд спреј дури и на вода со низок проток и притисок.Моќен Спреј Снимање против Низок Притисок на Водата Цевка (100% Гаранција); Надгради 2 XP Турбо Полнење Туш Главата со Вода Конзерваторски Работи Принцип.Комерцијален дизајниран висок притисок, рачен туш глави се направи вашиот Туш Незаборавни во Моќни и Импресиониран (Применливост, Едноставност и Сигурност).Земете длабок здив и да се релаксираат како водата се прелива надолу над вас, тогаш вие всушност може да се чувствуваат Притисокот на Водата за Зголемување.Голема сила вода пауза влијание за да ја ублажат болката во мускулите.На Авион Млазници спречи start-up на минерали, лесно за Само-Чистење од прсти.На Туш главата, телото се направени од Издржлив ABS инженеринг степен на пластични со висока јачина и отпорни на топлина.ВИСОК ПРИТИСОК ТУШ ГЛАВАТА - Компактен, Моќен, Супериорен дожд спреј дури и на вода со низок проток и притисок.Моќен Спреј Снимање против Низок Притисок на Водата Цевка (100% Гаранција); Надгради 2 XP Турбо Полнење Туш Главата со Вода Конзерваторски Работи Принцип.Комерцијален дизајниран висок притисок, рачен туш глави се направи вашиот Туш Незаборавни во Моќни и Импресиониран (Применливост, Едноставност и Сигурност).Земете длабок здив и да се релаксираат како водата се прелива надолу над вас, тогаш вие всушност може да се чувствуваат Притисокот на Водата за Зголемување.Голема сила вода пауза влијание за да ја ублажат болката во мускулите.На Авион Млазници спречи start-up на минерали, лесно за Само-Чистење од прсти.На Туш главата, телото се направени од Издржлив ABS инженеринг степен на пластични со висока јачина и отпорни на топлина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди