.

.

New
Bingfu UHF PL259 Машки да UHF SO239 Женски Десен Агол Bulkhead Планината RG58 Кабел 20 метри за Возило SUV Автомобил Камион БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Шунка Радио двонасочна Радио Аматерски ?

Bingfu UHF PL259 Машки да UHF SO239 Женски Десен Агол Bulkhead Планината RG58 Кабел 20 метри за Возило SUV Автомобил Камион

DEN 2112.00

Тековен
Во продавницата

Компатибилен со Аматерски Мобилен Радио, Шунка Радио, FRS ГМРС двонасочна Радио : BTECH, ICOM, Kenwood, Midland, Yaesu, TYT, Any Tone, Radioddity, Кобра, Uniden, Претседател, Галакси Аудио, Про возач на камион, Stryker;.Конектор : UHF PL259 Машки 50 Ohm Конектор.Конектор : UHF SO239 Женски Десен Агол Bulkhead Планината 50 Ohm Конектор.Кабел : RG58 50 Ohm Коаксијален Кабел; Должина : 20 Метри.Пакет Листа : 1 x Кабел (Како на Сликата Прикажани).Спецификации : Компатибилен со : БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио; Аматерски Радио; Возило Мобилен Радио; Рачни Шунка Радио; двонасочна Радио; Јавни Радио Скенер; Конектори : UHF PL259 Машки 50 Ohm Конектор за Полнач : UHF SO239 Женски Десен Агол Bulkhead Планината 50 Ohm Конектор Кабел : RG58 50 Ohm Коаксијален Кабел Должина : 20 Нозе Impendence : 50 Ohm Тежина : 280g Пакет Листа : 1 x Кабел (Како на Сликата Прикажани).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди