.

.

New
Универзален Автомобил Радио Антена Скриени Шофершајбната Лепило Планината Am Fm Радио Антена за Возило Песна SUV Стерео Аудио CD Ресивер Media Player Засилувач

Универзален Автомобил Радио Антена Скриени Шофершајбната Лепило Планината Am Fm Радио Антена за Возило Песна SUV Стерео

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Фреквенција : FM 80 MHz-108 MHz; Материјал на Антена : не-токсични ABS Пластика.Кабел Должина : 10 нозе, околу 3 метри, Антена Големина на : 0.85*4.5*0.2 инч.Автомобил Стерео Радио Антена за Возило Автомобил Камион SUV HD Радио Стерео Во Цртичка Главата Единица Приемник Тјунер.Оваа антена е наменета за зголемување на јачината на сигналот, намалување на бучавата, подобрување на примање на чувствителност, обезбедување на јасни и доследни аудио.Лесен за инсталација : Внесете го приклучокот во антената џек на cd радио, го вклучите радиото, преместете ја антената да се тестираат некои позиции, да се најде добра позиција, како што се предните или задните ветробранското стакло на вашиот автомобил/камион/брод итн, тогаш откине налепница и се држи.Спецификации : Боја : Црна Fitment : Универзална Антена Материјал : ABS Пластика Работна Фреквенција : FM 80 MHz-108 MHz Кабел Должина : 10ft, за 1m Антена Големина на : 0.85*4.5*0.2 инчен Тема : мали и тенки скриени am fm антена Пакет Содржина : 1pc Автомобил Радио Антена.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди