.

.

New
EuisdanAA Пар Автомобил Стерео Жици се Подигнат Женски Адаптер за Toyota Camry(Тур де adaptador hembra де arnés де cableado estéreo де coche став Toyota Camry

EuisdanAA Пар Автомобил Стерео Жици се Подигнат Женски Адаптер за Toyota Camry(Тур де adaptador hembra де arnés де cableado

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Име На Производ : Стерео Во Автомобил Жица Адаптер; Материјал : Пластични,Метални.Пакет Содржина : Пар x Автомобил Стерео Жица Адаптер; Школка во Боја : Multicolor.Жица Должина : 13cm/ 5.1 инчи.Поголем Големина : 36 x x x x 27 x x x x 15mm/ 1.4 x 1.1 x 0.6 инчи(L*W*T)(Он tamaño más гранде : 36 x x x x 27 x x x x 15 mm / 1.4 x 1.1 x 0.6 pulgadas (L * W * T).за Тојота за Camry за е корола за Reiz(став Тојота став Camry став е корола став Reiz.Euisdan AA Пар Автомобил Стерео Жици се Подигнат Женски Адаптер за Тојота Camry Fit за Toyota Camry е корола Reiz.Подигнат е користен за да инсталирате некоја стерео.Ги поврзува стерео се подигнат на возила фабрика подигнат специјално Дизајниран да се вклопуваат во компатибилен возила погоре.Сокети во подигнат без сечење било жици.Стандард кодирани жици се обезбеди доследна и поедноставен инсталација.Ова е не-ОЕМ производи, Додаток само!Пакет се Вклучени : Пар x Автомобил Стерео Жица Adapter Description во Spanish Par де adaptador hembra де arnés де cableado estéreo де coche став Тојота Camry Nombre del producto : Adaptador де кабел estéreo став automóvil; Материјал : plástico, metal Contenido del paquete : par x adaptador де кабел estéreo став automóvil; Боја де ла carcasa : multicolor Longitud del кабел : 13 cm / 5,1 pulgadas Un tamaño más гранде : 36 x x x x 27 x x x x 15 mm / 1.4 x 1.1 x 0.6 pulgadas (L * W * T)rz Тојота став Camry став е корола став Reiz.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди