.

.

New
Makinex PHT2-140-КОМБО Напојува од Страна на Камион со Кука и Прашка

Makinex PHT2-140-КОМБО Напојува од Страна на Камион со Кука и Прашка

DEN 9119.76

Тековен
Во продавницата

Лифт на висина со кука прилог : 1 ft до 6 ft 2 во.Вклучува кука за кревање на објектот преку кревање на око.Лесен за употреба, не бара лиценци за работа.Вклучува прашка прилог.Линеарни actuator 12 V 25 Засилувач, 18 V литиум батерија.Makinex PHT2-140-КОМБО Напојува од Страна на Камион со Кука и Прашка.На Makinex PHT2-140 е универзална ракување со материјали решение кое им овозможува на едно лице работа да се безбедно да се укине и оптоварување мали опрема или обемни стоки со тежина до 309 lbs.Тоа овозможува брз и лесен алтернатива за користење на мотокар или задното loader и може да се користи во работилници, магацини, фабрики, депоата, дистрибуција компании и изнајмување метри.Авто исклучи по 10 минути.Само затворање кука за безбедно кревање.Околу 50 просечна лифт циклуси на полнење.Вклучува прашка прилог.Вклучува 18v литиум јонска батерија и полнач.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди