.

.

New
Aromatique, Киви Круша Пенење Рака Сапун, 10 Течност Унци

Aromatique, Киви Круша Пенење Рака Сапун, 10 Течност Унци

DEN 348.00

Тековен
Во продавницата

Листовите на вашите раце moisturized со Витамин Е, Екстракт од Бадем, Алое и Кокосово масло.Мирис белешки на Clementine, Краставица, Ананас, се Искачи, и Мошус. 10 мл Течност.Ова звучеше рака сапун uplifts вашето расположение со ноти на clementine со допира краставица, ананас, и круша следниве облак од роза и мошус.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди