.

.

New
LL Cool J актер рапер потпишан Боксерска ракавица точно Доказ Beckett ГРБ autograph ЅВЕЗДА

LL Cool J актер рапер потпишан Боксерска ракавица точно Доказ Beckett ГРБ autograph ЅВЕЗДА

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

LL COOL J ПОТПИШАН БОКСЕРСКА РАКАВИЦА.СО БОКСЕРСКА РАКАВИЦА БЕШЕ ПОТПИШАН СО СРЕБРЕНА БОЈА ПЕНКАЛО.НА ГРБ СО ДОКАЗ ФОТО ЌЕ БИДАТ ОПФАТЕНИ СО ТОЧКА. 100% АВТЕНТИЧНИ AUTOGRAPH.LL Cool J потпишан Боксерска ракавица, На боксерска ракавица беше потпишан со сребрена боја.Добредојдовте на Брег до Брег колекционерски предмети.Ние сме горди да се достави рака собрани, автентични, autographed спорт/славна личност сувенири да колектори целиот свет.Сите наши колекционерски предмети се лично добиени од Брег до Брег колекционерски предмети, каде што ние се стремиме да го поставите бар во обезбедување на врвен квалитет, производ и услуга. *Сертификат за Автентичност(грбот)- Секој објект доаѓа со ГРБ од Брег до Брег колекционерски предмети и Подесувате-доказ холограмот сите autographs се 100% автентично и добиени од Брег до Брег колекционерски предмети лично. *Доказ Слики - доказ фото(и) во нашата огласи покажува спортисти/славна личност потпишувањето и за нас, и ќе бидат вклучени со објектот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди