.

.

New
UXZDX Зимски Ракавици за Мажи Велосипед возење Велосипед Ракавици Windproof Ладно Доказ Целосна Прст Отворено Водоотпорен Велосипед Мотоцикл Возење Mitten (Боја : Сина, Голе

UXZDX Зимски Ракавици за Мажи Велосипед возење Велосипед Ракавици Windproof Ладно Доказ Целосна Прст Отворено Водоотпорен

DEN 4112.64

Тековен
Во продавницата

Потоплите-Ова целосна прст велосипед ракавици се изработени од високо еластична neoprene и сомот, удобно и потоплите во зима.Дланка влошки,соочи се со згусне сунѓерот велосипедизам ракавици на дланка дел, е во шок.апсорпција, болка и замор ослободување, за гарантирање на мажите или жените cyclers' јава повеќе опуштени и лесно.Водоотпорен-Направени од neoprene материјал на задната страна на раката , помага да се водоотпорни , трајни и функционална.повеќе зглоб дизајн,тесни вашиот зглоб,windproof ,може да се прилагоди на стегање слободно и да ви даде најдобро одговара.Потоплите-Ова целосна прст велосипед ракавици се изработени од високо еластична neoprene и сомот, удобно и потоплите во зима.Дланка влошки,соочи се со згусне сунѓерот велосипедизам ракавици на дланка дел, е во шок.апсорпција, болка и замор ослободување, за гарантирање на мажите или жените cyclers' јава повеќе опуштени и лесно.Водоотпорен-Направени од neoprene материјал на задната страна на раката , помага да се водоотпорни , трајни и functionallonger зглоб дизајн,тесни вашиот зглоб,windproof ,може да се прилагоди на стегање слободно и да ви даде најдобро одговара.Карактеристики : Име : зимски топло gloves Material : neoprene+velvet Size : S/M/L/XLFeature : потоплите,на екранот на допир.анти-пропадна,waterproof Gender : мажи/women Packing листата : Ракавици.*1/ Pair Please се однесуваат на сликата за да се провери големината на информации и да го изберат правото големина !Удобност и отпорност на абење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди