.

.

New
Елегантни Тенок 14-инчен Лаптоп Случај со Сметководствената се Справи Направени за HP EliteBook, ProBook, ZBook (Црна)

Елегантни Тенок 14-инчен Лаптоп Случај со Сметководствената се Справи Направени за HP EliteBook, ProBook, ZBook (Црна)

DEN 886.80

Тековен
Во продавницата

[ 14-ИНЧЕН ЗАШТИТНА ЛАПТОП СЛУЧАЈ ]- Овој тенок и стабилна лаптоп ракав карактеристики повеќе џебови за оптимална организација и вграден во рачка за патување погодност. [ НАДВОР ПРЕГРАДИ ]- пред надворешните карактеристики голем вертикална zippered џеб за брз пристап до предмети и додатоци кога е потребно, и 1 голема zippered оддел со лизга џебови, дарежлив простор за складирање, пишување utensil слотови, и еластична ремени за обезбедување лабави предмети. [ DUAL ZIPPERED ЗАТВОРАЊЕ, 180 СТЕПЕНИ ОТВОРАЊЕ ]- Овој лаптоп превозникот има двојна zippered затворање и 180 степен отворањето што ви овозможува да пристапите брзо до вашиот лаптоп од секој агол, за да ви овозможи со фрустрација-слободна употреба. [ НЕ-НУЛА ОБВИВКА, АНТИ-ШОК СООЧИ ]- лаптоп оддел карактеристики 360-степен поместена заштита во комбинација со луксузно мека Микрофибер да се задржи на алуминиум заврши на вашиот лаптоп безбедно од инциденти, гребнатини, и несакани штета. [ КОМПАТИБИЛНОСТ ]- Лаптоп Оддел Димензии 14" x 11" x 2.5" - Компатибилен со 14-инчен HP Elite Book 840 Аеро G8, 840 G8, 845 G8, x360 1040 G6, 840 G6, 745 G6 Pro Book 640 G8, 445 G8, 440 Г-7, 640 G5, 445 G6, 440 G6, 445 R G6 ZBook 14u G6 Мобилни работна Станица.Слим 15.6-инчен Лаптоп Ракави со Рачка од ВФ Случај е совршен начин да го одржувате вашиот лаптоп во приштина состојба, додека на вашиот секојдневно се менуваат.Овој ултра-тенок и лесен лаптоп превозникот има отпорен на вода Најлон надворешноста да се заштити вашиот лаптоп и содржината рок.Надворешноста карактеристики 2 надворешните прегради; првата е средна големина џеб идеален за вашиот мобилен телефон или глувчето.Додека вториот и поголеми zippered оддел нуди доволно простор за складирање за додатоци.На поместена лаптоп оддел карактеристики 180 степен отворањето со 2 патентите за дополнителна удобност и безбедност.Внатрешноста на овој оддел е наредени со луксузно меки кадифени-како материјал што го штити и го опкружува вашиот лаптоп за да се заштитат од инциденти и гребнатини.Оваа ракав има вграден-во рачка за лесен патување и патување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди