.

.

New
За Samsung Галакси J5 J500F Случај, Ougger Среќа Лист Печатење Флип Паричникот Покрие Премиум Кожа Случај Браник Картичка Торбичка Магнетни Holster Стенд-View Функција (Зелен)

За Samsung Галакси J5 J500F Случај, Ougger Среќа Лист Печатење Флип Паричникот Покрие Премиум Кожа Случај Браник Картичка

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Изградена во картичката слотови специјално дизајнирани за Samsung Галакси J5 J500 F.Направен од висок квалитет на СТП кожа & мека TPU случај во внатрешноста.Флип-стил магнетни затворање штити телефонот целосно.Прецизни отсечени обезбедување на целосен пристап до вашиот уреди контроли и пристаништа.Стојат функција за филм се гледа со мулти-агли на гледање. [Карактеристики] 1. Изградена Во Стенд 2. Картичка Слотови 3. Тајната Џеб 4. Магнетски Затворач за Лесно Затворање 5. Пристап до сите Пристаништа и Копчиња 6. Пристап до Камерата. [Description] 1. Оваа Премија Кожа случај е направен од врвен квалитет СТП кожа и има мека внатрешни работи дека го заштитува вашиот телефон од гребење и инциденти. 2. Случајот има магнетски затворач, така што тоа може да биде лесно да се отвори и затворен.Како и ова не е изграден во застане што им овозможува повеќекратна гледање агли за гледање на видеа или читање.На магнетски затворач исто така, може да биде укината назад за да овозможи опструкција бесплатно гледање. 3. Постојат прегради каде банкарски картички, или дури и вашиот остриги картичка, може да се чуваат и тајни џеб за банката белешки што на случај практични како и стилски и функционален.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди