.

.

New
FMOGE трговскиот Центар Возило Рампи, Трајни Улица Чекор Рампи Автомобил Додатоци за Преносни Падина Подлога на Отворено Гаража Влезот Тешка Подлога (Големина : 97.8 15 5

FMOGE трговскиот Центар Возило Рампи, Трајни Улица Чекор Рампи Автомобил Додатоци за Преносни Падина Подлога на Отворено

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Производ големина : 98.4*14.5*3 CM, 98*17*3.5 СМ, 97.5*25*3.9 СМ, 97.8*15*5 CM, 99*И БЕА 25,5*6 CM.Материјал : гума.Боја : слика боја.Опис на производот : Овој производ е рачно изработени, може да имаат процес дефекти, ве молиме да се разбере - предности : може да се заштити вашиот гуми и автомобили;.Против пролизгување анти-притисок гумени на патот падина, по можност гумени материјал, посилен притисок отпор, трајни, површината не се лизга текстура, побезбедно да помине автомобилот, силна потпора, долго време да се користи, може да се стави во задната кутија за да го користите, ќе не Оштетен автомобил гуми.Се применуваат за : патишта, по скали, на жителите, погодност продавници, хотели, гаражи, паркинг места, влезовите, трговски центри, патот заби, фабрики и други области по улица, погодно за возила да влегуваат и излегуваат. - Забелешка : ве Молиме купувачите според мерењето услови.Производ големина : 98.4*14.5*3 CM, 98*17*3.5 СМ, 97.5*25*3.9 СМ, 97.8*15*5 CM, 99*И БЕА 25,5*6 CM Материјал : пластични боја : слика боја Против пролизгување анти-притисок гумени на патот падина, по можност гумени материјал, посилен отпор на компресија, трајни, не се лизга површина текстура, побезбедно да помине автомобилот, силна потпора, долго време на употреба Лесно да се носат и транспортот, може да се стави во задната кутија за употреба, може да се отстрани, нема да се оштети автомобил гуми Слободни спојување, било која комбинација должина, погодно комбинација, лесно да се носат Опис на Производот : Овој производ е рачно изработени, може да имаат процес дефекти, ве молиме да се разбере - предности : може да се заштити вашиот гуми и автомобили; Применливи за : патишта, по скали, на жителите, погодност продавници, хотели, гаражи, паркинг места, влезовите, трговски центри, патот заби, фабрики и други области по улица, погодно за возила да влегуваат и излегуваат. - Забелешка : ве Молиме купувачите според мерењето услови.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди