.

.

New
PSBM Водат Заврши со Проширена Core Рачки, 288 Пак, 20 Инчи x 1000 Метри, 60 Колосек, Јасно, Големи Пластични Држат Филм за Пелети се Движат Чување

PSBM Водат Заврши со Проширена Core Рачки, 288 Пак, 20 Инчи x 1000 Метри, 60 Колосек, Јасно, Големи Пластични Држат Филм

DEN 900.00

Тековен
Во продавницата

ТЕШКАТА ДОЛЖНОСТ - рашири филм заврши е направен од 60 мерач дебелина материјал кој е екстремно издржливи.АВТО–МОНОТЕИЗАМ - филмот заврши држи до себе се понуди подобро се држат, осигурај се да трае низ сите ваши пакување, се движат, транспорт и чување.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - На рашири филм го прошири главниот рачки на секоја страна, што го прави полесно и побрзо кога занимаваат пакети или поголеми предмети.ЗАДРЖУВА ПРЕДМЕТИ - Се држат пластични завиткајте го штити вашиот имот од прашина или дамки, штитови површини на мебел од гребнатини, scuffs и да ги оштети плочките без да остават зад остатоци.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ USE - делот заврши е совршен за безбедно обезбедување на сите видови на предмети, како што се мебел, кутии или дури и објекти кој се чудни форми.Се водат Заврши : Рашири заврши е идеален производ за да користите кога се занимаваат и се движат.Не само што може да се користи за заштита на предмети од помала штета кога се движи, тоа исто така може да се користи и за обезбедување на големи пратки и заштита склад акции.Авто-монотеизам, висока јачина заврши безбедно држи до себе без дополнителна потреба за касета или топлина запечатување.Отпорни на punctures и солзите, се водат заврши ќе ви ги предмети, живи и здрави, додека тие се неотпакувани.Во тоа време, заврши лесно може да се отстрани со никаква остатоци или оштетување остави зад себе.Продолжен Core Палета Заврши : Продолжен core палета заврши е одличен за заштита и занимаваат предмети.Секоја тек е опремен со проширена јадро на секој крај, како во мирување, се справува со кои помагаат во процесот на апликација.Палета заврши дава отпор против солзи и punctures и ги штити од мали штети и елементи како што се прав и на влага.Ова резиме е лесен и себе-почитување што го прави многу лесен и удобен за користење.Објектот Спецификации : ● Висока Чистота; Фрлија Филм. ● Себе-почитување Мерач Дебелина – 60 колосек. ● Справи ја елиминира потребата за фармацевт; Супериорен оптоварување држи Сила.НАПОМЕНА : СИТЕ СЛИКИ ПРИКАЖАНИ СЕ ЗА ИЛУСТРАЦИЈА ЦЕЛ САМО.ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОД МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВА ПОРАДИ ПОДОБРУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди