.

.

New
Се водат Wrap Film Една Ролна 15 Инчи и 3 Ролни 5 Инчен 1000 Метри,со 18 Компјутери Кревка Налепници,Индустриски Јасно Пластика Водат Заврши Филмот за Палети Заврши, Движејќи

Се водат Wrap Film Една Ролна 15 Инчи и 3 Ролни 5 Инчен 1000 Метри,со 18 Компјутери Кревка Налепници,Индустриски Јасно

DEN 767.76

Тековен
Во продавницата

Вклучува : објектот содржи 4 Ролни 5inx1000ft водат заврши, еден пар на рачки, и 10 парчиња кревка само-лепила налепници.Мулти употреба : се Водат Заврши,за да се испрати,пакување,се движат,патуваат,превозот ,Pattet,мебел , чување и други.Тешки се Водат Искриват : Висок квалитет рашири филм заврши ,80-мерач дебелина, се водат заврши да бидат многу флексибилни и отпорни, за да се осигура дека тие се уште остануваат издржливи.Лесно,флексибилни и отпорни : Рашири заврши со еден пар на менувачот,што го прави занимаваат оние пакети лесно и забавно.Побрзо и поефикасно отколку лента twine или ремени,и не е лесно да се скрши.До 500% Водат Способност Рашири филм држи до себе,чувствувате водат, лесно да се unwrap, се држи до себе за совршен печат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди