.

.

New
Liyeehao Воздухот Регулаторот Колосек, 1/4in Порта Воздух Регулатор на Притисок Масло Вода Сепаратор Притисок Мерач Масло‑Вода Филтер Притисок Мерач Лесна Конекција за

Liyeehao Воздухот Регулаторот Колосек, 1/4in Порта Воздух Регулатор на Притисок Масло Вода Сепаратор Притисок Мерач Масло‑Вода

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Во реално време следење на влезот воздушен притисок за да се постигне најдобар сликарство ефект.Без оглед на влезот притисок и стапка, вентил за притисок, е секогаш стабилни.Притисокот мерач е точна во сетилните притисок, и алуминиумски легури школка е отпорни на корозија.На регулатор на притисок има 1/4in порта за лесна конекција и замена.Воздушниот притисок прилагодување knob, може да според да треба да се прилагоди воздушен притисок.Функција : 1. Воздушниот притисок прилагодување knob, може да според да треба да се прилагоди воздушен притисок.2. На регулатор на притисок има 1/4in порта за лесна конекција и замена.3. Притисокот мерач е точна во сетилните притисок, и алуминиумски легури школка е отпорни на корозија.4. Во реално време следење на влезот воздушен притисок за да се постигне најдобар сликарство ефект.5. Без оглед на влезот притисок и стапка, вентил за притисок, е секогаш стабилни.Спецификации : Предмет Тип : Воздушен Притисок Regulator Material : Алуминиум Alloy Color : Како што е прикажано во picture Product Големина : Прибл. 6.5x7.5cm / 2.6x3.0in Weight : Прибл. 175g / 6.2 oz Interface Модел : 1/4in Application : Спреј пиштоли, etc Package Листа : 1 x Воздушен Притисок Regulator Notice : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди