.

.

New
Вакуум Генератор - CV-20HS Пневматски Издувниот Воздух Вакуум Генератор Ejector со Silencer

Вакуум Генератор - CV-20HS Пневматски Издувниот Воздух Вакуум Генератор Ejector со Silencer

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Усвојување на алуминиумски легури материјал, отпорни на абење и анти-корозија.Прецизност теми се обезбеди постојаност на врската.Едноставна структура, лесен за монтирање и одржување.Компактна големина, голема вентилација на воздухот. 100% сосема нов и висок квалитет.Спецификација : Модел : CV-20 HS Млазницата дијаметар : 2.0 mm Вакуум навој дијаметар : Rp3/8 Влезот навој дијаметар : Rp1/4 Штекер навој дијаметар : Rp1/2 Проток медиум : Воздух Работен притисок : 1~6 BAR, Отценети притисок : 5bar Вшмукување проток : 110 L/мин Воздух потрошувачка : 180 L/мин Вакуум притисок : -92bar Работна температура : 0~60 ℃ Материјал : Алуминиум легура Пакет Тежина : Околу. 249g/8.8 оз Пакет Листа : 1 * Вакуум Генератор со Silencer.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди