.

.

New
Симпатична Фокс Печати Рерна Mitts и Тенџере Носители Сетови,Кујна, Фурна Ракавица Високо Отпорни на Топлина 500 Степен Печка Mitts и Potholder,Површината Безбедно за Печење,

Симпатична Фокс Печати Рерна Mitts и Тенџере Носители Сетови,Кујна, Фурна Ракавица Високо Отпорни на Топлина 500 Степен

DEN 167.76

Тековен
Во продавницата

Не Се Лизга Дизајн : Рерна Mitts И Potholder Обезбеди Повеќе Робусни, Здрав, Не Се Лизга Мека Quilted Обвивка При Ракување Со Садови.За Да Уживате Во Вашиот Готвење, Печење, Бразилецот Во Вашата Кујна.Кога Ќе Грабање Лонци, Тави, Печење Листови, Чинии Супа, Ќе Може Да Се Чувствуваат Безбедно И Удобно.Добри Помагала За Движење Или Задржување Топла Лонци, Тави, Чинии, Чаши И Коцки.5x28cm)Тенџере Носителот-8x8 Во(20.Рака Мие Само, ДА Не го Користите Кајгана.Лесен За Чистење : Рака Мие Само, ДА Не го Користите Кајгана, да се Избегне Изложување на Сонце.Симпатична Фокс Печати Рерна Mitts И Тенџере Носители Set Protect Рацете И Зглобовите Од Топла Поток.И Ние Нема ДА го Стори Тоа Доволно Добро Без ја Вашата Повратна информација.Доаѓа Со Бесење Циклуси Се Направи Тоа Практично Складирање, Многу Простор За Заштеда На Енергија Кујнски Алатки.Повод : Совршен За Микробранова, Bbq, Готвење, Печење, Бразилецот.Ние И Ветуваме На Целосна Наплата И Нова Замена Ако Не Сте Задоволни Со Производот.Отпорност На Топлина : Отпорни На Топлина До 356 Степени Целзиусови/180 Целзиусови Степени, Подебели И Издржливи Ткаенини Обезбедуваат Добра Заштита За Рацете И Зглобовите Од Изгореници/Топлина Во Кујната.Карактеристики : Материјал : Полиестер, Водоотпорен Fabric Design : 3d Печатење Graphic Heat Отпор : До 356 Степени Целзиусови/180 Степени Celsius Non се Лизга : Анти-Лизга Grip Non-Пот : Мека,Дише Кујнски Ракавици, Носат Удобно Без Потење.И Рерна Мит Собата Е Совршен Идеален Кујна Подарок За Жени, Мажи, Бејкер, Шпорет.Не Грижете Се За Лизгање Или Намалувањето Кога Ќе Земајќи Надвор Жешки Тави.2x11in), 1 Тенџере Носители (8x8in), Најдобро За Држење Топли Лонци, Тави, Чинии, Чаши, Коцки и Сл.Подарок : Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, за Нова Година,за Роденден, Празници, Денот на Мајката, Housewarming И Водителка Подароци.3 Парчиња Супер Вредност : Со Симпатична Фокс Печатени - Супер Вредност За 3 Компјутери Рерна Mitts И Тенџере На Сопствениците, Вклучувајќи 2 Рерна Mitts (7.Тоа€s Совршен За Денот на Благодарноста/Божиќ Подарок И Е Најдобриот Избор За Печење Љубовници.Лесен За Складирање : Секој Со Виси Јамка За Да Се Продавница Во Кабинетот, Скара Или Провизии.Ако Имате Било Какви Прашања Во Врска Со Нашите Производи, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Стапат Во Контакт И Ние Ќе Направиме Сè За Да Ги Сортирате Нив И Надвор За Вас.Size Oven Мит-7.Лесен За Чистење : Полиестер, Водоотпорен Материјал И Анти-Scalding Материјал,Кој Е Издржлив,Внатрешните И Надворешните Слоеви Се Направени Од Водоотпорен Материјал, Кој Е Полесно Да Се Чисти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди