.

.

New
HEZHEN Основните Серија Slicer Нож,8Inch,германски Висока Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик.Професионални Остри Кујнски FullTang дома Резба Скара Нож.Pakka Дрвена Рачка.Користете

HEZHEN Основните Серија Slicer Нож,8Inch,германски Висока Јаглерод од не ' Рѓосувачки Челик.Професионални Остри Кујнски

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

[Совршено исечени и исклучителен производ] Врв перформанси никогаш не изгледаше толку добар во оваа цена.исклучителни изработка,Врвна технологија, одлична дизајн елементи, и премиум материјали.својствата се толку исклучителни, по внимателна дизајн, HRC може да достигне 57+ , Од излечи шунка да говедско месо, скара, лосос, турција и други состојки, да празници, семејството и пријателите се скара, пикник.HEZHEN секогаш може да помогне да се постигне она што го сакате. [Германски 1.4116 high-carbon нерѓосувачки челик сечилото] германски изработка е добро познат во светот.На HEZHEN основните серија усвојува германски 1.4116 челик.На високо-јаглерод 4116 челик целосно е силен и има извонредна цврстина.Тоа може да ја задржи својата функција за долго време.Тоа е ѕвездата на кујна челик. [Супер остар раб] на пазарот, HEZHEN секогаш е горд на острина и квалитетот на нож.Традиционалните рачно влажни работ со 15° на секоја страна е специјално дизајниран за ретко парчиња месо.Сечилото е потесен во ширина и висина за да се обезбеди маневрирање и минималната површина кога должина на сечилото поминува низ месо.Постепено стануваат потенки за зголемување на тврдоста, флексибилност и минимум чип отпор. [Ергономски се справи]HEZHEN готвач нож има задоволително тежина,висок квалитет на боја на дрво, материјал и висок квалитет се чувствуваат,совршен виткање, луксузни боја на дрво се справи со е утврден од страна на крајот челик парче за да одржувате доволно сила за да обезбеди супер На цврстина потребни за тенка sectioning обезбедува удобност и маневрирање.Преку ламинат и полирање,а хигиенски структура може да се формираат,кој обезбедува совршена контрола за готвач кога го држите кујнски нож,која е многу погодна за кујна. [100% Осигурување на Квалитетот] Директен откуп на HEZHEN нож има доживотна гаранција за да се избегне производствени дефекти.Ние веруваме дека овие ножеви може да се користи од страна на почетниците, готвење студенти или дома готвачи.HEZHEN бренд ножеви секогаш се препорачува од страна на познати готвачи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди