.

.

New
Женска Девојки Зима Плетени капа Beanie Шамија маска Поставете Мека Топло Руно Наредени Зимски Ски Капа со Pompom

Женска Девојки Зима Плетени капа Beanie Шамија маска Поставете Мека Топло Руно Наредени Зимски Ски Капа со Pompom

DEN 359.28

Тековен
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Руно.Производи вклучуваат : 3-ВО-1 зима додатоци - Капа шамија Дишење вентил маска, топло три парчиња.Ова можете да го користите мулти-функција beanie шапка и шамија сет заедно или одделно како што ќе.Тоа ќе го задржи главата, ушите, лицето и вратот топло.Високо-квалитетни материјали : зима pompom топката beanie е направен од мек-откачи акрилик.Рака-плетени од страна на страна, тоа е густа, Многу мека и пријатна, рака-плетени од чувствуваат, блиску до кожата, Руно Поставата за Дополнителна Топлина и Удобност.Големина : Еластичен beanie и шамија,една големина одговара на повеќето,одговара за обемот на главата : 22." -23.5",може да биде соодветен за жените и тинејџерски девојки, големи девојки.Дебела & Топло : Двоен слој дизајн се применува на жените поврзана капа, ,мека руно поставата ви држи топло подобро.Подобро дизајн е шапка шамија сет, ќе се Обезбеди на сите круг на топлина за да се задржи вашата глава, уво и вратот топло.Погоден за жените и тинејџерски девојки, големи девојки .Совршен за активности на отворено.Најдобар Подарок : Сплетам beanie шамија во собата е најдобриот подарок за вашата мајка, сопруга, сестра, пријатели, девојки и себе си, кога ладно време доаѓа.Beanie капи за жените може да биде одличен подарок за Божиќ, денот на Благодарноста Дена, Ден на Мајката, Семејството Партии и Пријател Роденден.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Шапка може да се користи кога одат надвор, аикидо, кампување, велосипедизам, турнеи, риболов, sking , патуваат , одење.Затворен,.се носат на Отворено, Училиште , Канцеларија, Градина,Парк, или на други места кои треба да ги заштитат твоите далеку од прашина и други мали течност.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди