.

.

New
Унисекс Бејзбол Капа Прилагодливи Возач На Камион Шапка Структурирана Сонцето Шапка Спортски Snapback Капа

Унисекс Бејзбол Капа Прилагодливи Возач На Камион Шапка Структурирана Сонцето Шапка Спортски Snapback Капа

DEN 1020.00

Тековен
Во продавницата

Предвремени затворање.Криви работ бејзбол капа направени од полиестер 6-panel висока круна структурирана силуета,удобност,издржливост,Дише.Класичен и мода никогаш не излегува од мода.Се повлече На затворање,Една големина одговара на повеќето.Мулти-стил носат може да се користи како Бејзбол Капа Спортски Шапка, Плажа, Сонце Шапка, риболов капа, конска опашка капа, Заштита од УВ штета.Носат возач на камион Капа со твоите панталони и tees за секојдневен напор трендовски дизајн, и Хип Хоп, Улица стил на моден додаток.Оваа Snapback Капа е Хип Хоп, Улица стил на моден додаток.Да се прави тоа на отворено и пешачење од суштинско значење.како што се активности на отворено, лов, планинарење, пешачење, спорт, секојдневниот живот, итн.Класичен капа одговара за мажи и млади, одлична идеја за денот на мајката/ таткото ден/роденден/Божиќ подарок за вашето семејство и пријатели.Дали сте во потрага за риболов капа или капа за секојдневно носење, оваа мажите топка капа е совршен за надворешна activities Material : полиестер twill fabric Brim тип : Криви edge Cap тип : 6-panel висока круна structured Adjustable затворање : Кука и Јамка closure Applicable сезона : пролет, лето, есен и зима, сите seasons One големина одговара на повеќето глава големини : затворена обемот : 22.4-23.7 инчи / 57-60 cm)Карактеристики : Заштита на вашата кожа од УВ rays Perfect за влечење на вашиот неуредна пунџа или висок конска опашка through The Snapback шапка е луксузен и Хип Хоп, Улица стил на моден додаток.Класичен повик на модата колокација : Може да бидат заменети со шорцеви, tees, џемпери, фармерки, јакни, здолништа, кошули.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди