.

.

New
ALINUO Долга Низа Безжичен WiFi Repeater 300Mbps Сигналот на Мрежата Засилувач Бустер Extender за Поддршка АП Интернет Додаток

ALINUO Долга Низа Безжичен WiFi Repeater 300Mbps Сигналот на Мрежата Засилувач Бустер Extender за Поддршка АП Интернет

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Подобрување на безжична покриеност на сите WLAN мрежи.Компјутер кој се наоѓа во или надвор од работ на некоја пристапна точка пристапи на Интернет.Во согласност со IEEE 8011n, IEEE 8011 G, IEEE 8011b стандарди.Обезбедува трансфер стапки до 300 Mbps.Поддржува 4 GHz WLAN мрежи.Долга Низа Безжичен Wi Fi Repeater 300 Mbps Сигналот на Мрежата Засилувач Бустер Extender за Поддршка АП Интернет Додаток Тема : Подобрување на безжична покриеност на сите WLAN мрежи.Компјутер кој се наоѓа во или надвор од работ на некоја пристапна точка пристапи на Интернет.Во согласност со IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 G, IEEE 802.11 b стандарди.Обезбедува трансфер стапки до 300 Mbps.Поддржува 2.4 GHz WLAN мрежи.Поддржува безжична реле режим и стандард АП режим.Обезбедува 10/100 Mbps авто-преговарање Ethernet LAN порта.Спецификација : Боја : Црна/Бела Приклучок тип : САД/ЕУ Plug Напон : AC 110-240 V Фреквентен опсег : 2.41-2.48 GHz Тежина : 70g Големина : 80*70*54mm/3.1 X2.8 X2.1in Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Пакетот вклучува : 1 x Wi Fi Repeater.

Останатите карактеристики

Color:
Black/White
Plug type:
US/EU Plug
Voltage:
AC 110-240V
Frequency range:
2.41-2.48GHz
Weight:
70g
Size:
80*70*54mm/3.1X2.8X2.1in
Note:
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
Please allow 1-2cm measuring deviation due to manual measurement. :
Package includes:
1 xWiFi Repeater :
Обновено

Слични понуди