.

.

New
SODIAL WiFi Рутер Repeater 300 МЕТРИ Сигнал Бустер Extender 4 Антена Рутер Сигнал Засилувач за Office Home(Б,НИ Приклучок)

SODIAL WiFi Рутер Repeater 300 МЕТРИ Сигнал Бустер Extender 4 Антена Рутер Сигнал Засилувач за Office Home(Б,НИ Приклучок)

DEN 1804.80

Тековен
Во продавницата

Производот има четири надворешни антени, реле сигнал е постабилна.На дисипација на топлина дизајн на дното површината гарантира дека разредител cools брзо додека работи, и ја подобрува услугата живот и Wi Fi стабилност.RJ45 мрежна порта поддржува жичен пристап; WPS еден-клуч за шифрирање копчето.фреквенција : поддршка 2.4 GHz до 300 Mbps пренос стапка.стандард : IEEE802.11 B/G/N. SODIAL Хардверски спецификации : Интерфејс : WLAN порта (10/100 Mbps), LAN порта (10/100 Mbps)влезна моќност : AC 100-240 V, 50 / 60 Hz Signal го оценувате : 2.4 GHz : до 300 Mbps (динамичен), која Опфаќа површина : 100 безбедност : поддршка 64/128 bit WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK, 802.1 XStandards и протоколи : Wi-Fi 802.11 b/g/n Wi-Fi поддршка фреквенција : 2.4 GHz Wired пренос го оценувате : 10/100 Mbps Plug Тип : НИ Приклучокот,тоа се однесува на Канада, Индија, Мексико, Тајланд, Тајван, сад, Филипини и така натаму.Боја : white Material : plastic Size : 7.5 x 5.5 x 3cm Package Содржина : 1 * repeater Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди