.

.

New
Zesirmay Одбрана Keychain Сет за Жени со Заштита Безбедност Аларм Копче Синџир,Свирче и Wirstlet KeyChain Сет

Zesirmay Одбрана Keychain Сет за Жени со Заштита Безбедност Аларм Копче Синџир,Свирче и Wirstlet KeyChain Сет

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Безбедно Звук Личен Аларм】Лесно да се повлече од lanyard на Алармот за да го направи 125db шум да се плашиш на напаѓачот и да добијат внимание во околу 300 -500 ft.Алармот може да трае околу 40 до 50 минути со уво-пирсинг звук. 【Корисни Diffense Keychain】Функционални алатки мора и може да се користи во многу сцени, без разлика што се на шопинг, пешачење или одење во Темница.Ќе се даде на напаѓачот катастрофалниот удар, така и на жртвата, има шанса да избегаат. 【Само-Помош Колекции за вас и вашата љубов】Безбедност keychains може да им помогне на вас и Некој што го сакаш .Зошто не ја имаат оваа симпатична keychain дека може да Сигнализација Некој на Нападот или да се ослободи Од Се Заробени во Автомобилот Со Заклани Вратата. 【За одбрана, Но не и оружје 】Остри колекции во оваа низа се користи за заштита кога ќе се сретне со било каков напад.Само за одбрана не оружје.Ве молиме да го користите на вистинскиот начин. 【Квалификувани предмети и да се покаже вашиот љубовник】Ние ги додадете во "ви Благодарам.Ќе се подарок за мене" логото торба и може да биде совршен подарок за себе, вашата мајка, баба, девојките да ја покаже својата грижа и љубов.Добар изглед кога виси на кеси кога се случува надвор.Прекрасен подарок може да направи да се чувствува безбедно и да се добие внатрешен мир.Zesirmay секогаш сакам да се да најдете нешто корисно и добро за луѓето.На денешниот ние се грижиме за повеќе девојки и слаби постар човек па дури и на деца.кој би можел да биде во неволја, кога тие се виси надвор.Безбедноста keychain во собата може да биде за првите одбранбени оружје за заплашување на криминалци.на 1-ви Првата сцена.Zesirmay ги задржи своите оригинални срце да го продаде корисни funtional алатки за одбрана keychains за нашите клиенти.И ние би бидете сигурни дека ќе ги задоволи со нашите keychain додатоци ние го избере за вас.Одбрана keychain собата е лесно да се повлече чување надвор.и да се направи над 125 бучава DB да се добие внимание.Дури и децата може да се повлече низа на алармот и да ја направат работата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди