.

.

New
Renotemy Новородено Бебе Бебе Девојка Облека Памук, Лен Rompers Солидна Кавга Jumpsuits Onesie Бебе Бебе Облека Девојка

Renotemy Новородено Бебе Бебе Девојка Облека Памук, Лен Rompers Солидна Кавга Jumpsuits Onesie Бебе Бебе Облека Девојка

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Рака Мие Само. ❀Материјал-Памук, лен ткаенини за бебе rompers девојка, супер меки и дише да се носат во пролет, есен зима дена, пријателски за бебешка кожа, многу се водат и удобно, се грижи за новороденчињата премногу. ❀Симпатична Бебе Облека Девојка-Кавга долг ракав цврст romper, нежен дизајнерски детали се направи вашиот мал бејби толку симпатична и привлечни.Snap нога отвор за лесно да ги промените пелена, полесно утро за почетниците мајка.Вашиот малку ќе добиете многу комплименти кога носи тоа. ❀ПриликиПогоден за бебе девојки, совршен за бебе дневен затворен простор носат сите годината, на отворено, sleepwear, забава, роденден, фотографија, децата место или други специјални прилики, доаѓа дома облека.Одличен подарок за роденден на вашето бебе, многу светли бои опции. ❀Големина за Бебе Jumpsuit Romper-0-3 месеци бебе девојка облека , бебе девојка облека 3-6 месеци, бебе девојка rompers 6-12 месеци, 12-18 месеци девојка облека. ❀Пакет се вклучени-1x Romper(некои видови имаат headbands).Двете рачен перење и машината за миење е во ред, рачен перење препорачува. Препорачува 30° вода да се измијат, не сушењеАко која било големина проблеми, може да се применува за промена или побарате од нас за помош преку е-маилАко било кој квалитет на проблемот, може да дојде до нас преку е-маил и ние ќе ви помогнат и да ве направи среќни. Здрав Избор : Избраниот супериорен материјал, се грижи за секој мама е бебе, заштита на секоја педа на бебето кревка кожатаСреќен Избор : Симпатична и моден дизајн, направи бебе атрактивни меѓу пријатели, посигурни и среќенПодарок Избор за Секој Прилики : Одлична за роденден подароци, дома-носи , активности на отворено, забава или било прилики.Како за да се добие како подарок за да се донесе здравје и среќа да ви бебе СЕГА?.Вашето бебе ќе љубов го изненади подароци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди