.

.

New
Деца Бебе Бебе Девојка Мрачно Romper Лето Облека За На Рака Без Ракави Jumpsuit Оглавник Playsuit Sunsuit Целокупната Облека Сет

Деца Бебе Бебе Девојка Мрачно Romper Лето Облека За На Рака Без Ракави Jumpsuit Оглавник Playsuit Sunsuit Целокупната Облека

DEN 215.52

Тековен
Во продавницата

[НАС АКЦИИ] Премиер Наредби 1-2 Дена Доставени; Стандард Превозот 7-15 Дена Доставени!.Копче затворање.Материјал : Chiffon,дише лесни удобно и мека,Оваа ткаенина може да им даде на вашиот принцеза кул чувство на топло лето,Најдобро лето плажа носат sunsuit тимови.Дизајн : мрачно оглавник прашка рака без ракави romper со копче и bowknot појас ,надвор рамо мрачно onesie jumpsuit ,класични гроздобер дизајн,мода и симпатична.Големина : Едно парче лето romper jumpsuit bodysuit за 1-2 T 2-3 T 3-4 T 4-5 T 5-6 T 6-7 T 7-8 T бебе дете дете мало бебе девојка.Повод : Вообичаена ,секојдневна ,училиште ,шопинг ,плажа носат ,се игра носат ,фотографирање пука ,роденден подароци,одмор ,фотографирање пука ,фотографија и патување. ,На пакет : 1* шорцеви romper.Моден Деца Дете Бебе Девојка Romper !!Материјал : Chiffon Пакет се вклучени : 1x Romper Големина Табела : Големина : 90Биста 2 : 28cm/11.0"Romper Должина : 46cm/18.1"-Возраст Совет : 4-5 Години Големина на : 100-Биста 2 : 30cm/11.8"Romper Должина : 48cm/18.9"-Возраст Совет : 5-6 Години Големина на : 110-Биста 2 : 32cm/12.6"Romper Должина : 50cm/19.7"-Возраст Совет : 6-7 Години Големина на : 120-Биста 2 : 34cm/13.4"Romper Должина : 52cm/20.5"-Возраст Совет : 7-8 Години Големина на : 130-Биста 2 : 36cm/14.1"Romper Должина : 54cm/21.3"-Возраст Совет : 8-9 Години.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди