.

.

New
Aoiureznia Новородено Бебе Девојка Момче Обичен Патент Romper Долг Ракав Едно Парче Ребрести Jumpsuit Pajama Есен Зима Облека Облека

Aoiureznia Новородено Бебе Девојка Момче Обичен Патент Romper Долг Ракав Едно Парче Ребрести Jumpsuit Pajama Есен Зима

DEN 143.76

Тековен
Во продавницата

Патент затворање.Материјал : симпатична дете бебе момче девојка едно парче Памук, плетени romper есен зима облека е направен од Висок Квалитет од кои 95% памук, 5% од полиестер ткаенини, Ултра Меки и Удобни, дише и пријателски за вашето бебе кожата.Одговараат за 0 до 24 Месеци Бебињата.Стилски Дизајн : Симпатична Бебе момчиња девојчиња обична или цврсти боја едно парче romper bodysuit,околу врат, Долги ракави дизајн ,патент затворање,лесно да се стави на и полетување, промена пелени,прекрасна сит се вклопуваат новороденче jumpsuits тимови.Големина : бебе девојка момче долги ребрести ракав jumpsuit ,топло бебе девојка момче долг ракав облека облека е Одлична за 0 месеци стари до 24 месеци стариот бебе девојки, момчиња.Постојат 5 големини : 0-3 месеци 3-6 месеци 6-12 месеци, 12-18 месеци,18-24 месеци, ве молиме, проверете ја големината графиконите подолу внимателно пред цел.Прилики : Симпатична бебе девојка момче долг ракав romper, новороденото девојче момче долг ракав onesies Погодна за внатрешна, надворешна секојдневно носење, sleepwear, пижами, новородените фотографија облека , училиште, лето, есен winther, патување, birthday (роденден), повик, партија или било кој повод.Исто така совршено како облека подарок.Пакет се вклучени : 1 x Унисекс Бебе девојка момче долг Ракав Патент romper есен зима Облека на Облека (едно парче бебе облека set).Бебе Бебе Девојки и Момчиња Обичен Romper Со Патент Долги Ребрести Ракав Едно парче Jumpsuit Пижами Есен Зима Облека Тимови Материјал : Висок квалитет 95% памук, 5% од полиестер ткаенини Стил : Случајни бебе момчиња девојчиња ребрести Патент romper Есен Зима Облека Тимови Големина на Табелата : (cm/инчен) Големина : 60-Romper Должина : 46cm/18.11"-Биста : 46cm/18.11"-Sleeve Должина : 22cm/8.66"Препорачана Возраст : 0-3 Месеци Големина на : 70-Romper Должина : 50cm/19.69"-Биста : 48cm/18.90"-Sleeve Должина : 23.5 cm/9.25"Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Големина на : 80-Romper Должина : 54cm/21.26"-Биста : 50cm/19.69"-Sleeve Должина : 25cm/9.84"Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Големина на : 90-Romper Должина : 58cm/22.83"-Биста : 52cm/20.47"-Sleeve Должина : 26.5 cm/10.43"-Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Големина на : 100Romper Должина : 62cm/24.41"-Биста : 54cm/21.26"-Sleeve Должина : 28cm/11.02"-Препорачана Возраст : 18-24 Месеци ве Молиме референца нашата Големина на Табелата во опис пред нарачки.1 инч = 2.54 см ве Молиме овозможи 2-3% инчен отстапувања за прирачник за мерење.Ако бебето е чаби, ние препорачуваме да нарачате големина нагоре.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди