.

.

New
Kuriozud Новороденче Унисекс Бебе Момче Девојка Копчето Romper Едно Парче Облека Jumpsuit

Kuriozud Новороденче Унисекс Бебе Момче Девојка Копчето Romper Едно Парче Облека Jumpsuit

DEN 143.76

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Машина За Миење. ❤Материјал : Ребрести памук.Бебе Основните Romper е без штета за бебе здравјето на кожата,мека и дише.Поддршка рака и машина за перење. ❤Дизајн : Ребрести romper ткаенини се многу еластичен.Копчиња на предната страна се полесно да се носат и промена пелени. ❤Големина : Бебе jumpsuit погоден за 0 до 24 Месеци симпатична бебе.Имаме различни стилови и бои за да изберете од, совршен за близнаци и за појавување на сестра брат. ❤Најдобриот Подарок и Фотографија Облека : Бебе playsuits се совршени за секојдневно носење,игра носат,партиски носат,спиење носат.И тогаш,исто така, ова се најдобрите 1 роденденски подарок,туш подарок. ❤Пакет вклучуваат : 1 PC Бебе Romper.Добредојдовте на нашиот магазин!☛ КАКО ДА ЈА ИЗБЕРЕТЕ ВИСТИНСКАТА ГОЛЕМИНА?ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА : ❤Tag70(0-6 Месеци)- Должина 18.9"-Биста 16.54"❤Tag80(6-9 Месеци)Должина 20.47"-Биста 17.32"❤Tag90(9-12 Месеци)Должина 22.05"-Биста 18.11"❤Tag100(12-18 Месеци)-Должина 23.62"-Биста 18.9" Зошто да го одберете нас? 1-Добар квалитет на производот и услугите квалитет се вашата гаранција на задоволството.2 - Брза Испорака Услуга : се остварува со : 3 Дена за Испорака на Arrive Standard Превозот : 18-20 Биз Дена да Arrive3-Ефикасна по-продажбата на услугата : Доколку не сте задоволни со големината на производ, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го замени соодветна големина за you If не ви се допаѓа нашиот производ стил, ние може да го замени други стилови во нашата продавница.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди