.

.

New
ELXSZJ XTZJ Хартија, Машина за Scrapbooking, Титаниум Прирачник Хартија Ножици & Slicer со Сигурност, Заштита & Страна Владетел, Преносни Straight Edge Машина за Голема & Мали Занает, Фот?

ELXSZJ XTZJ Хартија, Машина за Scrapbooking, Титаниум Прирачник Хартија Ножици & Slicer со Сигурност, Заштита & Страна

DEN 1281.60

Тековен
Во продавницата

Мини сечилото на хартија машина е толку остар и издржливи дека сечење процес е мазна.И на сечилото работи само кога ќе притиснете за тоа, сечилото скриени дизајн се штити корисникот, особено за децата.Преносни & Безбедно да се Намали Хартија : На машина е лесен и многу лесен за употреба во канцеларија, на училиште или дома.Работат само кога ќе притиснете на сечилото, совршено заштита на корисникот на хартија, машина, исто така, вклучува заштитни железнички стража и latch кука кодот за заштита на деца, ученици корисници.Професионални Гилотина : Професионални гилотина може да се намали на хартија лесно, уредно и чисто и не е лесно да fuzz или грапав рабови.Оставете чисти директно сечење заедно печатени линија.Точни Хартија Ножици : Тоа е вреди да се напомене дека нашиот труд машина не само опремен со страна владетел, но исто така постои прецизна скала ритам во хоризонтална и вертикална насоки на сечилото и понатаму да ви помогне да се постигне точно сечење.Лесен за Употреба & Носат : Мини големина, лесно да се носи во ранец.Вие само треба да притиснете на нож за сечење хартија лесно, и професионален дизајн може да ги заштити децата.Преносни Мали Хартија Ножици за Деца ги Користат Дома или во Училиште за Малку Уметнички дела Заштедат Време и Напор, Мини Хартија Cutter You нема да верувате колку е лесно е да се намали прецизни линии со овој Труд Машина!Овој брз и лесен машина е неверојатно едноставен за употреба !Само вметнување на хартија во машина со ставање под јасно бар.Сечење хартија со притискање надолу на плоштадот сечилото превоз и лизгање нагоре и надолу по јасно бар.Отстрани вашиот совршено сечење хартија од тример со подигнување на јасно бар!Спаси себе си време кога се прават scrapbooks, честитки и многу повеќе со овој удобен ножици!Спецификација : производ во Боја : Purpleproduct Големина : 270*85mm If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе одговорат на вашето барање во рок од 24 часа.

Останатите карактеристики

product Color:
Purple
product Size:
270*85mm
If you have any questions, please contact us in time and we will respond to your inquiry within 24 hours. :
Обновено

Слични понуди