.

.

New
Nicokee Портокал Исечени Ручек Торба Кутија Овошје Здрав Сок Од Органски Витамин Лето Обновливи Изолирани Ранец За Работа Туристички Кампување Пешачење Пикник

Nicokee Портокал Исечени Ручек Торба Кутија Овошје Здрав Сок Од Органски Витамин Лето Обновливи Изолирани Ранец За Работа

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Изолирани Ручек Торба : Изолација ранец димензија е 13.4 × 8.7 × 19 инчи (L*W*H).Пространа ручек tote лесно може да се вклопи во сите грицки, пијалоци, сендвичи, овошје или зеленчук.Заштитна Изолирани Материјал : Ова Ручек Торба е направен од водоотпорен оксфорд ткаенина и изолирани алуминиумска фолија.Еко-пријателски алуминиумска фолија прави храната свежа, за неколку часа, тоа е нетоксичен и безбеден за вашата храна.Голем Капацитет Џеб : За ручек торба е дизајниран со една голема главниот складирање оддел прегради, 2 страна мрежа џебови за чување термос шолја .Ги задоволуваат секојдневните потреби.Водоотпорен Влажна-доказ ручек Торба : Ова персоналните ручек кеси не само што може да ги задржи на храната ладно и топло, но, исто така, водоотпорен.Изолираната алуминиумска фолија обезбеди изолирани ручек кеси се 100% водоотпорни, не се грижите дека течни и капка вода ќе ooze во ранец.Мулти-Функционални Ранец : стилски дизајн на нашиот ручек ранец може да се користи како ручек ранец или дневни ранец, Совршен за ручек торба за на работа, канцеларијата на употреба, кампување, пикник, beachin, пешачење и повеќе.Спецификации : Nontoxic алуминиумска фолија е безбедно, да ги задржи вашите топла храна или би можеле да.Може да се користи како ручек торба, пикник торба, преземање торба или шопинг торба.Совршен за работа оброк, пикник оброк, отворено СКАРА, исхрана управување или медицина за складирање.Материјал : Алуминиум Фолија & Оксфорд Ткаенина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди