.

.

New
Бенто Кутија за Ручек Кутија за деца Сад во Термо Изолирани Бенто 4 Мрежи Со Супа Сад Ручек Кутија Садови Поставите Преносни Ручек Кутија Студент Ручек Кутија (Розе?

Бенто Кутија за Ручек Кутија за деца Сад во Термо Изолирани Бенто 4 Мрежи Со Супа Сад Ручек Кутија Садови Поставите Преносни

DEN 753.60

Тековен
Во продавницата

ДЕЦА ЈАДАТ ПОДОБРО Вашите деца ќе лапам ручек до кога тоа е нивната омилена храна служи топло внатре Кутија.Кутија бенто кутија за деца со овозможува лесно пак топла и студена храна.Испратите нивните омилени тестенини, супи, или минатата ноќ забите.Вашите деца ќе уживаат во здрава ручеци со повеќе различни во Кутија изолирана сад за топла храна.ПОЛЕСНО, ПОБРЗО РУЧЕК ПРВИЧНО Сега можете да испраќате топла супа и разладени јагоди без користење на милиони мали ручек кутија контејнери.Кутија е бенто кутија за деца со термос дека пакети топли и ладни храна заедно.Оваа термички ручек кутија за деца е одлична за топол ручек, ладна храна, или ужина.Вие нема да најдете друга изолирани ручек кутија за топла храна која работи како и Кутија!.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ИНВЕСТИЦИИ - Издржливи, изградена на минатата и ви заштедува на трошоци за купување на посебна детска термос!.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ И РАЗНОВРСНА - Користете само течење-доказ термос вметнете за топла храна или течност, или да го извади за да ги собере за еден сендвич.Употреба на divider за да се прилагодите на прегради и да ги задржи на храната посебна.Таа дури и се вклопува пијалок и закуски, така што не треба посебен сад.Заврши својата boxs со нашите utensil сет со случајот и ручек торба!.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Кутија доаѓа освен за лесно чистење, за разлика од другите популарни бенто ручек кутија за деца.Гумени печати се отстранува, така што може да се мијат темелно секојдневно.Ако печатите после тоа се носат или се оштетени, можете да ги купите замена фоки, наместо фрлање на целата кутија надвор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди