.

.

New
Изолирани Ручек Торба за Жените и Мажите, Leakproof Термички Обновливи Ручек Торба со Течење Доказ Поставата за Возрасни & Деца, Ручек Торба Ладилник Tote за канцелариска

Изолирани Ручек Торба за Жените и Мажите, Leakproof Термички Обновливи Ручек Торба со Течење Доказ Поставата за Возрасни

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ако Храна Или Пијалоци, Се Истури Во Внатрешноста Случајно, Само Исчистете Ја Со Влажна Заврши И Направи!Тоа е Чиста Повторно!. 【Долгорочни Изолација】На Ручек Торба Е Направен Од Изолирани Материјал Кој Може Да Се Чува Храна, Пијалаци И Кул Или Топла За Повеќе Од 6 Часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди