.

.

New
КАМИЛА КРУНА Жените Комплетна Поштенски Руно Јакни со Џебови Мека Поларните Руно Грб Јакна Џемпер за Пролет Отворено

КАМИЛА КРУНА Жените Комплетна Поштенски Руно Јакни со Џебови Мека Поларните Руно Грб Јакна Џемпер за Пролет Отворено

DEN 791.76

Тековен
Во продавницата

Полиестер,Руно,Поларните Руно.Патент затворање.Машина За Миење. ✔ ТОПЛА ТКАЕНИНА - Со високо-одделение дебели полиестер руно со двојно четка, на Камила Круна на жените руно јакна е мека, кожата-пријателски, лесни, анти-статички, и топло во ладно или ладното време.И јакна е исто така анти-pilling дури и со повеќе машина за миење.топло во ладно или ладното време. ✔ КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН - На производството на Камила Круна јакна за жените во 3 D Стерео сечење е густа и деликатна, се карактеризира со висок стојат јака и еластична ткаенината за да го издржат силен ветар за топлина, и ентериер drawcord полите за половината на вредноста. ✔ МАЗНА ПАТЕНТ - Камила Круна жените јакна доаѓа со мазна и високо-квалитетни YKK пред патентите, што го прави полесно за лизгање. 2 sidings архивиран Џебови и 2 внатрешни џебови се попогодни да се обезбеди вашите објекти, како и кредитни картички, паричникот или на телефон (Одговара за i Phone про max). ✔ ВЛАГА ТЕХНОЛОГИЈА- жените топло руно јакни лесно може да се отстрани пот и влагата од телото преку micropores на влакна брзо по вежбање, намалување на лепливи чувство предизвикано од пот акумулација, тогаш ти ги чувствуваат поудобно од други зимски јакни. ✔ MULTIFUNCTIONS - жените руно zip јакна може да биде руно грб во есен и пролет или топла слој со водоотпорен школка како ски јакна во зима, ќе можат да носат или да ја исклучите таа лесно, и поклопецот тоа во вашата торба.Тоа е совршен за пешачење, кампување, џогирање, возење велосипед, спортови и активности на отворено или за секојдневно носење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди