.

.

New
CHNOOI Кујна Нерѓосувачки Челик Телескопски Потоне Потрошувачка Кошница Потоне Перење Подлога Сунѓерот Складирање Партал Рек Складирање Багажник

CHNOOI Кујна Нерѓосувачки Челик Телескопски Потоне Потрошувачка Кошница Потоне Перење Подлога Сунѓерот Складирање Партал

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Тоа е, нема стагнира вода на countertops со четкање и одвод, и еден чекор и една скала ги извршуваат своите должности.На резервоарот за вода е ингениозно распоредени, заштеда на простор, мијалник е чиста и не се неуредна, и тоа е лесно и брзо да се продавница.Чистење со четка за складирање кошница може исто така да зачувате стапчиња за јадење/лажици/првенство четки за да се задоволат дневните потреби.Може да се протегала слободно,издолжени виси род, големи и мали тоне се погодни за неограничен поставеност.Товарот капацитет е 10 KG, издржлив и не се деформирани, на рачки на двете страни се згодни за носење, и потрошувачка дупка на чување на цевка е вентилирани и дише.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди