.

.

New
Коле Кујна Алатка со Светла Портокалова Рачка, Редовни

Коле Кујна Алатка со Светла Портокалова Рачка, Редовни

DEN 158.64

Тековен
Во продавницата

Одличен Квалитет.Мора За Секоја Кујна.Одличен Производ.Произведено во Кина.На Производот, Тежината е 1.0 lb.Поостри од челични ножеви, овој 3-парче Керамички Прибор за јадење Сет карактеристики лесни, дамка и ' рѓа отпорни керамички ножеви со анти-лизга рачки.Поставете ги вклучува (1) 9" стек нож, (1) 7" paring нож и 1 зеленчук & нож за лупење овошје.Доаѓа спакувана во виси кутија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди