.

.

New
BohoWild One 1-ви Роденден Пијалаци Салфети-16pc

BohoWild One 1-ви Роденден Пијалаци Салфети-16pc

DEN 188.40

Тековен
Во продавницата

Пакетот Вклучува : 16 x Boho "Wild One" 1-ви Роденден Пијалаци Салфетки,6.5" x 6.5".Boho Девојка 1-ви Роденден Ручек Салфетки функција злато "Wild One" насловот опкружен со boho-флорални и шик пердув граница.Овие големи хартиените салфети се одличен начин за да додадете некои боја на вашето дете boho тема партија.Поставување на маса со овие boho ручек салфетки по една прекрасна природа — тие ќе бидат подготвени да јадат!.За партиски материјали кои менито што се исклучување на табелата, проверете ги овие Пијалаци Салфетки!Шарени асортиман карактеристики кои ќе се координираат со различни роденден теми.Наредете ги во вашиот пијалок и десерт табела за слика-совршен екранот!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди