.

.

New
RainbowElk Жените Сандали Пролет Лето Удобност СТП Фустан Секојдневен Рамно Стапало Тока

RainbowElk Жените Сандали Пролет Лето Удобност СТП Фустан Секојдневен Рамно Стапало Тока

DEN 2157.60

Тековен
Во продавницата

Увезени.Најновите стил.Произведено во Кина.Увозот, 100% нови производи.Бидејќи тоа е меѓународната логистика, производи треба 10-20 дена да се постигне.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви даде најдобри service.Gender : Women's,Category : Sandals,Season : Summer,Spring,Styles : Comfort,Occasion : Casual,Dress,Accents : Buckle,Горниот Материјали : СТП,Outsole Материјали : Гума,Покривачки Материјали : СТП,Insole Материјали : СТП,Пета Тип : Рамно Стапало,Пета Висина : Под 1in,Платформа Висина : 0.79 во (2cm),Реалните Пета Висина : 1.18 во (3cm),Пети Облик : Отворена Пети,Листата Датум : 05/19/2017,Достапни Ширина : Просек.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди