.

.

New
SOFMUO Бебе Бебе Девојки Сандали со Цвет Мека Единствена Новороденче Лето Креветчето Чевли Деца Првиот Вокер Принцеза Облечи Чевли

SOFMUO Бебе Бебе Девојки Сандали со Цвет Мека Единствена Новороденче Лето Креветчето Чевли Деца Првиот Вокер Принцеза Облечи

DEN 191.76

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина единствена.МЕКА - Мека, Дише и Удобно.Лесен и Флексибилен за Поддршка на Природните Нога Движење.СЛАТКО - Симпатична Флорални Удобно Сандали Дизајн,Вашата Малку Љубов ќе Привлече многу Внимание и Комплименти.ПОГОДНОСТ - Лесно да се Земе или полетување, Кука и Јамка Затворање Дизајн може Лесно да се Прилагоди на Големината.ПОВОД - Одлично за секојдневно носење, Затворен и Отворен активности, Девојки Сандали за Фустан, Забава, Одмор, Свадба.И да се Направи Совршен Бебе туш, Роденденски Подарок.ГОЛЕМИНА на СОВЕТ - годишна Возраст е за Вашиот Референца,ве Молиме Мерка Бебе е Нозете да се Поклопува со Чевлите Должина.Ако Вашето Бебе има Мали Нозе,ви Благодариме.Големина 1 : Пета до пети Должина : 11 cm/4.25 инчи,Препорачана Возраст : 0-6 Месеци;Szie 2 : Пета до пети Должина : 12 см/4.73 инчи,Препорачана Возраст : 6-12 Месеци;Големина 3 : Пета до пети Должина : 13 cm/5.12 инчи,Препорачана Возраст : 12-18 Месеци;1 инч= 2.54 см.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди