.

.

New
Vnemofey 2 Пакет Сапун Јадење Носителот, Лист-Форма Само Одвод Сапун Бар Држачот за Туш,Купатило, Кујна,Водопадот на Мозоци Сапун Saver Кутија (Сив + Зелена)

Vnemofey 2 Пакет Сапун Јадење Носителот, Лист-Форма Само Одвод Сапун Бар Држачот за Туш,Купатило, Кујна,Водопадот на Мозоци

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【САМО - ДРЕНАЖА ДИЗАЈН】Листот Форма V облик на мозоци дизајн сапун носителот Сад за Усвојува Водопад Само-Одвод Структура, Суши, Сапун, Повеќе Лесно и Мозоци Брзо да се намали отпадот, Стоп за Кашеста Сапун.Имајте на сапун уредни и чисти, секогаш кога ќе ја користите. 【ДЕКОРАТИВНИ ЛИСТ ФОРМА】Ова само одвод сапун носителот усвојува домот лист форма дизајн, со убави полиран боја, додека одржување на бањата суви и чисти, се додава прекрасна елемент во бањата. 【МУЛТИ-ЦЕЛ】Место сапун лента веднаш до тоне во бањи и кујни.Не само што може да се стави бар на сапун во сапун случај, исто така можете да ставите други мали предмети како сунѓери и четки. 【СИЛНА ВШМУКУВАЊЕ ЧАША】дното на оваа сапун кутија носителот има силика гел вшмукување чаша, која е погодна за тоне и када мазна хоризонтална.сапун кутии се лесно да се инсталира, нема потреба да се стиска, и имаат силна лепливоста да се задржи стабилноста на сапун кутија. 【100% ЗАДОВОЛИТЕЛНА УСЛУГА】Било прашање со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас на прво место.Ние ќе нуди 100% задоволство решение за вас, организира замена или рефундирање како што е можно поскоро.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди