.

.

New
MENGXINJLGB Сапун Јадења На Ротквица сапун Кутија, Модерен и Симпатична сапун Кутија со капак, Шупливи за Филтрирање на Вода Лесно да се Чисти (Боја : Црвена)

MENGXINJLGB Сапун Јадења На Ротквица сапун Кутија, Модерен и Симпатична сапун Кутија со капак, Шупливи за Филтрирање на

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Елегантна И Великодушни : дизајн нагласи вашиот вкус, сапун бар носител е одлична во кујна или купатило.Совршен бања полица за чување на сапун.На едноставни и стилски дома стил додава еден допир на боја во вашиот живот и го прави да падне во љубов со живот.Чисти линии и тенок дизајн се обезбеди тоа убаво се вклопува во вашата бања countertops.На шупливи дното овозможува бар сапун брзо да се исуши и улов на вишокот вода.Едноставен Стил : Едноставен стил и боја, лесно да одговара на простор тема, лесно да се чисти и суви.Тип : Сапун Dishes Dish Материјал : plastic Creative дизајн го прави овој производ добар оркестарот за вашиот тоалет.Мултифункционален Сапун Носителот - исто Така може да се стави некои мал украс, часовници, жилети и така натаму.Повеќенаменски : Тоа може да се uesd како сапун јадења за бања, туш сапун носителот или јадење држачот за кујна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди