.

.

New
Хоторн Мажите Exfoliating Нане & Еукалиптус Бар Сапун | Сулфат Слободни Тело Чистење

Хоторн Мажите Exfoliating Нане & Еукалиптус Бар Сапун | Сулфат Слободни Тело Чистење

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ШТО Е ТОА : А длабоко чистење пенење бар сапун за миење, кои нежно exfoliates, хидрира и ја храни.Одлично за нормална до мрсна кожа.ОНА што го ПРАВИ ТОА : Овој бар сапун ве разбуди со нане и еукалиптус, додека exfoliating и хидратантен вашата кожа со природни препарати за чистење и масла.Не microplastics!.КОЈ Е ЗА : Секој со мрсна или балансирана кожа кој претпочита еден бар сапун со прилично суптилна мирис што комплименти нивните келн.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Работа на сапун во убав пенливата и нежно се примени на вашето тело да се очисти.Чувајте го на сапун сад, кој ќе им помогне таа да остане сува и трае подолго.НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ СЕ : Сулфат-Слободни.Paraben-Free.Силикони-Слободни.Phthalate-Слободни.Суровост-Слободни.Направени со негување на масла и витамин богата со житарки, овој бар сапун energizes како што exfoliates.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди