.

.

New
1.7 оз Сино Зелена Пена Сапун Канадски

1.7 оз Сино Зелена Пена Сапун Канадски

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Anitibacterial.Вегетаријанската Пријателски.Paraban Слободни.Мирис Слободни.Водата Базирани (Нафтени Слободни).Сино Зелена Пена Сапун беше со цел да ефективно миење на нова тетоважа без да предизвика прекумерна штета или сушење.Збогатен со алое вера, овој сапун ќе ви помогне да придавам влогови додека дезинфекција вашата тетоважа Миење на вашата тетоважа темелно со Сино Зелена Пена Сапун и топла вода 3 до 4 пати на ден.Користете ги прстите со среден притисок за време на вашиот мие за да помогне да се отстрани било сушени секрет во порите на вашата кожа.За перење со топла вода, се отвора derma порите и дава на кожата длабоко чистење за да се спречи scabs од формирањето.Запомнете да ги следите мие со примена или Океанот Грижа или Океан Пена.H2 Ocean развива и произведува највисок квалитет на сите природна нега на кожата производи кои содржат море salt.By со користење само на највисоките USP одделение состојки и повеќето технолошки напредни пакување за да се обезбеди квалитетот и животната средина и благосостојба, H2 Ocean гарантира дека нивните производи се најбезбедните и најефикасните производи на пазарот.Производ интегритет, услуги на клиентите и партнерства со организации во рамките на телото уметност, лична нега и ветеринарна индустрии се суштината на H2 Ocean.Сите H2 Ocean природни производи се направени во САД и да си одат преку темелно серија на тестирање и оценување, заедно со сите потребни регистрација пред тие да бидат објавени на клиентите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди