.

.

New
2 Пакет SATA 3 Pin / 4 Pin PMW 12V PC Случај Фан Адаптер Кабел, 3-Pin или 4-Pin (PWM Конектор) до 15 Pin SATA Компјутер Кулер за Ладење Вентилатор Моќ Кабел

2 Пакет SATA 3 Pin / 4 Pin PMW 12V PC Случај Фан Адаптер Кабел, 3-Pin или 4-Pin (PWM Конектор) до 15 Pin SATA Компјутер

DEN 182.16

Тековен
Во продавницата

15 pin SATA 3 pin / 4 Pin 12 V PC случај фан адаптер кабел.Моќ 3pin или 4pin (PWM Конектор) PC случај фан со 15pin SATA конектор.Висока густина црна sleeving кабел, 10.6 инчен должина, кабелот е наназад компатибилен со стандардот 3-pin фанови.Навивачите ќе бидат управувани на фиксна SATA напон од 12 V. 2 Пакет SATA 3 Pin / 4 Pin PMW 12 V PC Случај Фан Адаптер Кабел, 3-Pin или 4-Pin (PWM Конектор) до 15 Pin SATA Компјутер Кулер за Ладење Вентилатор Моќ Кабел. 15-Pin SATA 3 Pin / 4 Pin 12 V PC Случај Фан Адаптер Кабел Спецификација на 15 Pin SATA 3-pin / 4-пински 12 V PC Случај Фан Адаптер Кабел : име на Производ : 3-Pin или 4-Pin (PWM конектор) да SATA компјутер случај фан адаптер кабел спецификација за Производ : 15 pin SATA 3 pin / 4pin компјутер случај фан адаптер кабел, кабел должина 10.6 инчен Функција : ги Користите за да се поврзете било 3pin или 4pin (PWM Конектор) фан на 15pin SATA конектор за Полнач : 15-Pin SATA 3 Pin / 4 Pin Пакетот Вклучува : 2 парчиња од 15 Pin SATA 3 Pin / 4 Pin 12 V PC Случај Фан Адаптер Кабел.

Останатите карактеристики

15 pin SATA to 3 pin / 4pin computer case fan power adapter cable, cable length 10.6 inch :
Function:
Use to connect any 3pin or 4pin (PWM Connector) fan to a 15pin SATA connector
Connector:
15-Pin SATA to 3 Pin / 4 Pin
Обновено

Слични понуди